Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Paraugu komplekts

Paraugu komplekts

Mākslīgie nagi tiek lietoti arvien plašāk un tos izmanto ne tikai estētisku apsvērumu dēļ, bet tiem ir arī praktiska nozīme. Piemēram, ja dabīgie nagi ir ļoti īsi, uzliekot akrila vai gēla nagus, Jūs ļaujiet dabīgajiem nagiem mierīgi izaugt, pie tam Jūsu nagi izskatās šajā laikā gari, skaisti un kopti. Tātad mākslīgie nagi nav paredzēti tikai īslaicīgam skaistumam.
Nebūt nav viegli uzlikt mākslīgos nagus tā, lai tie izskatās kā dabīgie nagi un atstāj ļoti korektu iespaidu. Tādēļ vispirms ir ieteicams izmantot paraugus. Piemēram, atrodiet mūsu lapā, parauga komplektu izmantošanai mājās Akrila Set Home, un mājas apstākļos mierīgi pārbaudiet, vai Jūs pati variet apgūt mākslīgo nagu uzlikšanas tehniku. Mūsu piedāvājums nav paredzēts tikai privātām lietotājām, mēs labprāt redzēsim mūsu klientu lokā arī profesionālas nagu modelēšanas studijas. Ja Jūs vēlaties izmantot jaunu produktu, tad iesakām vispirms izmantot kādu paraugu. Ja paraugs Jūs apmierina, tad līdztekus pārbaudītajam produktam Jūs variet iegādāties daudzus citus izstrādājumus, ko var izmantot gan mājās, gan profesionālās nagu modelēšanas studijās.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€