Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla Lakas Komplekts

Gēla Lakas Komplekts

Nav izturīgs pārklājums, kas būs mikroshēma ar drošību ar krāsām no gēla lakas komplekts iespējas. Augstas kvalitātes oglekļa pārklājumiem veidotas tā, lai tie tur pat zem slodzes uz naglu un nodrošina nevainojamu un skaisto virsmu ilgākā laika posmā. Krāsu shēmas kopas vienmēr jaunas kombinācijas var izveidot jebkurā gadījumā ir lietderīgi UV nagu laka pa rokai. Dažās paciņās, dažādus pielikumus kā piederumi ir iekļauta tā, ka ir iespējams ar satura palīdzības pilnīgu nagu modelēšanas.

Oglekļa krāsu lakas vairākas priekšrocības pieteikumā. Augstas kvalitātes UV laku var viegli apstrādāt un izvelciet raiti pēc pasūtījuma ar īpašu viskozitāte, pats par sevi. Tāpēc nav pulēšanas vai slīpēšanas, naglu strādā perfekti, jau no paša sākuma, un vairākas nedēļas. Programmā Molberts naglu oglekļa padara īpaši izturīgas pret mehānisko slodzi un citi uzsver. Turklāt vilinošu spīdumu, kas akcentē krāsu spožumu nodrošina nevainojamu skaisti nagi, kas piesaista uzmanību. Ilgu glabāšanas laiku prasa rūpīgu darbu, plānas slāņos. Individuāli, katrs slānis ir jāapstrādā saskaņā ar UV lampu. Slāņu skaits ir atkarīgs no vēlamo krāsu un dizaina intensitāti. No oglekļa pārklājumiem gēla lakas komplekts var būt sajaukts ar otru un creative nail mākslas ietekme apvienojumā.

Mēs piedāvājam dažādus Starter nosaka mūsu tiešsaistes veikalā. Vairākas UV krāsu krāsas koordinētu dažādos toņos, kā arī detalizētu darba instrukcijas vienmēr tiek iekļautas. Pēc izvēles sagataves satur papildu piederumus, piem., UV spuldze, noņemšanas vai spilventiņi. Arī buferi, faili, palisandrs nūjas un pulēšana ar dažādas iekārtas.

Ar mūsu Starter vienkāršu pieteikumu var kopas pārbaudītu oglekļa UV laku ar vieglumu. Maija piemēro gela pārklājumu dabiskās nagu, kā arī modelēta akrila vai gēla nagu. Kā atbalsts dabas naglu bāze mētelis ieteicams aizsargāt nagla krāsu izmaiņas. Galvojumu aģents, piemēro saskaņā ar gruntis gel nodrošina labāku satvērienu. Nagu laka matēta krāsa apvieno priekšrocības, nagu laka un UV želeja produktā, un sola ilgi spīdēt, spilgti krāsas un izturību!

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€