Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Naguvīles
Iesniedzot virsmas plastmasas 10-Pack - piederumi failu apmaiņu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

, Failu apmaiņas programmu no plastmasas ir ļoti viegli. Bez attiecīgu plastmasas korpusu, pieejams veikals ar kārtas numuru V6892, saskaņošana iesniegšana virsmām prasa 10 Pack smilšu papīra plastikas. Tie ir piestiprināta pie pieteikuma iesniegšanas institūcijā un tad viegli noņemt un jāutilizē.

, Failu apmaiņu ir reālā pro sistēmām, kad runa ir par iesniegšanu un par dabisko un mākslīgo nagu pulēšana. Atšķirībā no citu failu apmaiņas failus tikai nagu vīles, trapecveida failus vai tikai plašas faili ir pieejami, vienkārši apmainīt pēc katra klienta un tā var ar minimālu palīgmateriāliem. Tiesības uz faila iesniegšanu virsmām ir pašlīmējošās un vienkārši piestiprināt plastmasas korpusu lietošanai. Smilšpapīrs virsmām, neatstājot līmi atliekām var noņemt pēc to izmantošanas. Izmaiņas failā var viegli tīrīt ar dezinfekcijas līdzekli. Kopumā, ir nodrošināta higiēnas un pienācīgu darbu rakstura kā mākslīgi naglai.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
Pārskats
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€