Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu salonu aprīkojums / Kosmētika krēsli

Kosmētika krēsli

Kosmētika krēsli - komforta daudz variantu
Vissvarīgākais elements kosmētikas klients krēsls ir ērti un labi polsterēta sēdekļa. Regulēšanas iespējas, visērtāk sēdekļa pozīcijas var noteikt katras ārstēšanas metodes un uzturēšanos studijā ir atvieglinātas prieks. Iestatījumi ir labs kā esthetician vai naglām dizainers, tāpēc, ka viņa var atviegloti darbu un nostāju, vienmēr ergonomiski viens otru un saviem klientiem.

Pirmkārt un galvenokārt, iestatījumus un kontroles metožu modeļi atšķiras. Visvienkāršāk ir manuāla katedras kosmētika. Režģa objektā var koriģēt pozīciju atzveltnes un kāju balstam. Lai gan enerģijas patēriņu un nedaudz garlaicīgs, vienkāršu mechanics bet atspoguļo saprātīgu cenu. Modeļi ar manuālo pārnesumkārbu ir piemēroti, jo īpaši, ja vadībā ir jānoregulē ne bieži. Tas ir gadījumā, piemēram, ar manikīra. Tādēļ šie modeļi kā oriģinālā aprīkojuma jaunizveidotās nagla salons ir labi piemērota.

Hidrauliskais skaistumu krēsli dot vairāk komforta ziņā regulēšanas iespējas. Parasti tas ir saistīts ar kombinēto pielāgošanās mehānismu. Kamēr elementi ir manuāli vai elektriski regulējami, tiek kontrolēta hidrauliski darba augstuma krēsli ar kāju pedālis. Smalka melodija no pozīcijas, tad bieži vien joprojām rokā ir jāpiemēro. Arī šāda veida kosmētikas krēsls ir īpaši piemērots, ja maz ir jānoregulē.

Kosmētika, krēsls, kas nāk ar maksimālu komfortu. Vairāki motori, kas tiek kontrolēti, izmantojot tālvadības pulti, kas ļauj ērti un bezgalīgi mainīgo korekcija no atsevišķām daļām. Atkarībā no tā vai kosmētika krēsli, dubultā, trīskāršā vai pat četrkāršots var koriģēt, pievieno attiecīgu skaitu dzinēju, kas sēdēja uz krēsla un ticami kontrolē slīpuma leņķis. Piemēram, regulēšanas galvas balsts, atzveltnes, sēdekļa augstums un mutes daļas ir iespējams. Rezultāts: klients vai klienta sēž absolūti ērti par kosmētiku, krēslu un var izdzīvot pat ilgāks ārstēšanas atviegloti.

Nagla dizaineri un kosmetologu, kuri vēlas piedāvāt saviem klientiem mobilie pilnīgu komfortu varat izmantot mobilo kosmētika krēsli. Viegli transportēt krēsli ir elastīgi pielāgojama un ļoti ērti. Arī šeit ieguvumu uzskata par acupuncturist dažādas funkcijas un adjustability.

Svarīgs punkts kosmētikas krēsls ir polsterējums. Šim ir jābūt no vienas puses, apmierināti klienti, no otras puses, bet arī viegli un higiēniski tīru. Bieži, tāpēc virsma sastāv no ādas vai līdzīgu materiālu. Viegli kopjamu virsmām var dezinficēt, virspusēji netīrumi var viegli noņemt ar mitru drāniņu.
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€