Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Celtnieks gēls

Celtnieks gēls

Lai mākslīgo nagu modelēšanas darba rezultāti būtu perfekti, noteiktā kārtībā ir jāveic vairāki darba procesi. Nagus nevar vienkārši pielīmēt un nokrāsot. Gruntēšanas gēlam ir jāuzklāj vēl otra pārklājums un tas ir gēls, kas fiksē gruntēšanas gēlu un aizsargā to, kā arī stiprina dabīgos nagus. Mūsu lapā Jūs atradīsiet dažādus šo gēlu veidus ar atšķirīgu konsistenci. Šie viskozie gēli ir šķidri, kā arī vidēji biezi un biezi. Jūs variet izmēģināt variantu, kas Jums, no apstrādes viedokļa raugoties, patīk vislabāk un vislabāk piemērots Jūsu izmantošanas nolūkam. Izpildiet vienmēr visus norādījumus un veiciet visus nagu modelēšanai nepieciešamā darba posmus. Tikai šī noteikuma izpilde nodrošinās labus rezultātus, lai Jūs ar saviem mākslīgajiem nagiem piesaistītu daudzus skatienus. Kādu darba procesa sastāvdaļu izlaižot vai vienkāršojot, nagi varbūt labi izskatīsies, bet nebūs izturīgi.
Arī profesionālas nagu dizaina studijas izmanto mūsu piedāvātos gēlus. Tas liecina par mūsu produktu augsto kvalitāti, jo nagu dizaina studijas izmanto tikai vislabākos produktus, kas nodrošina mākslīgo nagu izturīgumu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€