Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / Posms gēls

Posms gēls

Sievietes, kuras ātri un drošā veidā vēlas iegūt mākslīgos nagus, nevar iztikt bez UV fāzes gēliem. Šiem gēliem ir tā sauktais medus efekts, tie paši savelkas un kļūst ļoti gludi. Izšķir vienas fāzes UV gēlus un divu fāžu UV gēlus. Tos var iegādāties gan ar vidējas, gan biezas viskozitātes pakāpi un tie atbilst jaunākajām pētniecības atziņām. Zinātnieki to izstrādē ir izmantojuši gan fizikas, gan ķīmijas sasniegumus, konkrēti, polimērus. Tātad zinātnieki palīdz izstrādāt mākslīgos nagus, varbūt daudziem tas rada izbrīnu. Pilnveidojot šos produktus, tiek izmantotas jaunākās atziņas polimēru pētījumu jomā un tādēļ šiem produktiem ir vislabākā kvalitāte, pielietojot šos izstrādājumus, ir gūti vislabākie rezultāti, apmierinātas visas klientu vēlmes.
Mūsu lapā piedāvātajiem fāzes gēliem ir īpaši augsta kvalitāte un tie atbilst Eiropas vadlīnijās noteiktajām prasībām attiecībā uz šāda veida produktiem. Mūsu klienti ir arī profesionālas nagu dizaina studijas. Pārliecinieties arī Jūs par fāzes gēlu pozitīvo iedarbību un izmēģiniet šo produktu, par kuru ir sajūsmināti daudzi profesionāli nagu dizaineri. Parūpējieties par saviem nagiem, izmantojiet šo produktu ražotāju lielo pieredzi!


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€