Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / G?la / LED Gēli
NAIL-EON LED/UV želeja Polijas īpašo bāze mētelis - gruntis gel
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Nagu modelēšana ar želejas, bāze mētelis ir obligāta. Pirmo slāni gēla būs pārliecinieties, ka nagu ne discolored un garantiju ievērošanu gēla nagu vai gēla pārklājums dabiskās nagu. NAIL-EON LED/UV gel Polijas īpašo bāzes apvalks ir plānas viskozitāte un viegli lietot.

Bāze mētelis tiek lietots kā pirmo gel par dabiskās nagu klāj gruntējuma slāni. Viņš ir ideāli piemērota, lai izvietotu ēku geli, kā arī gēla pārklājumi. Zemas viskozitātes bāze mētelis suka uz kā nagu laka uz naglu, tad NAUL EON gela pārklājumu var tieši iekļaut slapjš primer. Tad seko konservēšanas ir iespējams gan saskaņā ar UV - gaismas. LED konservēšanas priekšrocība ir īsākas ekspozīcijas laiku. Mētelis izmantot bāzes kā gruntis gels gels modelis atrašanās vietas, viņš ir par nagu arī plānās krāsotas, bet pēc tam kļuva skarba. Svīšana slānis tiek noņemts, tad tiek lietota pirmā slāņa struktūru gel gel. Šī želeja izvēlētus drošības slāņa caurskatāmi, tāpēc, ka dabas naglu kļūst nevis pēc turpmākiem krāsu gēli. Finiša gēla modelēšanas piedāvā top mētelis, kā NAIL-EON LED/UV gel poļu īpašais, ar mums ir pieejama.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
instrukcijas
+
NAIL-EON UV laka īpašu bāze mētelis super piemērots mūsu ilgstošu ideāls pamats UV gēla pārklājumi.

1. solis:Sagatavot dabas naglu ar faila tips vēlamo formu. Stumšanas cuticles un naglas ar buferzonu nespodrums nedaudz.

2. solis: Tagad veikt mūsu NAIL-EON UV laka īpašu bāze mētelis kārtiņu un ļaujiet šī ārstēšana 2 minūtes gaismas vienībā. Lūdzu noņemt slāni no sviedriem.

3. solis: Glezniecības naglas ar mūsu UV gēla pārklājumi un var izārstēt to gaismas vienībā.

4. solis:Īpašo zīmogu pārklājums naglas ar NAIL-EON UV augšējā mētelis. pants Nr. 1054 slāni. Pēc konservēšanas, noņemiet sviedri slānis ar tīrāku lūdzu.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4048
Pārskats
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€