Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Akrils / Akrila pulveris

Akrila pulveris

Akrila nagiem ir ļoti lielas priekšrocības. Tie var izturēt ļoti lielu slodzi un atbilst visstingrākajām prasībām. Galvenokārt šā iemesla dēļ pēdējā laikā šie nagi ir modē, pie tam šī modes tendence ir ienākusi pie mums no ASV. Turpmākajās lapās Jūs atradīsiet akrila nagus, ar ko Jūs variet perfekti strādāt savā nagu dizaina studijā. Jūsu klientes noteikti būs sajūsminātas! Mēs piedāvājam produktus arī lielos iepakojumos, kas nozīmē to, ka Jūs variet ietaupīt savus līdzekļus. Iegādāties produktus lielos iepakojumos ir ļoti izdevīgi. Jūs paši varēsiet pēc tam iepildīsiet šos produktus mazās skaistās kārbiņās un trauciņos, Jūsu nagu dizaina studijas noformējums būs tikpat iespaidīgs kā agrāk.
Šajā kategorijā Jūs atradīsiet arī instrukcijas par perfektu akrila nagu dizainu, kā arī norādes uz kļūmēm un iespējamo korekciju. Tādējādi mūsu piedāvājums ir orientēts ne tikai uz profesionāliem klientiem, bet arī uz privātiem lietotājiem, kas modelē nagus mājās un vēlas nodrošināt teicamu kvalitāti. Mūsu produktu kvalitāte atbilst visaugstākajām prasībām, tieši šā iemesla dēļ mūsu pastāvīgie klienti ir ļoti daudzi profesionāli nagu dizaina speciālisti. Uzaicinām arī Jūs pārbaudīt mūs un pieņemt mūsu piedāvājumu!


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€