Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gel laka 3 v 1 / Soak Off Gēla Lakas
Gēla Lakas NAIL-EON STRAIGHT - Gel Laka
Sīkāka informācija
+

Gēla lakas NAIL-EON STRAIGHT - gel laka mūsu gela pārklājumu peel off un nagu lakas un sloksnes krāsu īpašības. Tiek izlaists tikai primer un bāze mētelis, tad jūs varat noņemt tikai mūsu gel emaljas pēc dažām dienām, naglu.

Daudzi ir jau gadu Erlanger ražotāja darbības gaitā no mums jaunus produktus tirgū nāk ar mūsu klientiem kā bumba skāra. Pieteikums ir īpaši viegli, kā tieši no ērtās un praktiskās gel Pudeli var izmantot, un tās būtu jāpiemēro vienādi. Gel mētelis pazīstams arī kā LED rezultātā, light konservēšanas nagu laka, gels UV nagu laka, gelish. Gel poļu vai gēla lakas un UV laka piem., izmantot parasto nagu laka, jāveic daži sagatavošanās. Pirmkārt, naglas ar buferzonu ir matēts tad pirms nagus jātīra ar tīrāku un līmēšanas pārstāve primer tiks lietotas. Pēc tam žāvē gaisā, primer ir mūsu gel laka Īpaša bāzes apvalks piemēro nagus no krāsas izmaiņas un Aizsargā krāsu atlikumi. Gaisma ir 2 minūtes saskaņā ar UV base coat izārstēta. Svīšana slānis nav noņēmis naglas, bet Krāsu gēla pārklājums tiek lietots tieši joprojām slapjš bāze mētelis. Uz Nagi ir apstaroti atkal 2 minūtes UV gaismu un krāsu gel izārstēta. Ja īpaši bagāta un intensīvu krāsu rezultātus vajadzētu būt, ir ieteicams lietot divas krāsas slāņus. Ja jums ir Tas derēs motīvs vai nagu mākslas misas slapjo krāsu jāveic šādi tiek lietots augšējā mētelis gel mētelis. LED gatavs! Secībā no augšas mēteļi naglas, pirms Aizsargā skrāpējumu un ideāla apdare, svīšana slānis nodrošina Noņem. Izmēģiniet šo jauna veida gelu metode un jūs redzēsiet, kā pieteikums ir ļoti viegli. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.

viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.4553
Pārskats
5
257
4
180
3
26
2
7
1
3

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€