Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Starteris komplekti / Gēla komplekts

Gēla komplekts

UV želeja un LED Starter komplekti gēla nagu dizaina iesācējiem un nagu Studios Pirkt lēti tiešsaistē

Sievietes, kurām nav skaisti dabīgie nagi, jo tie tiek bojāti, veicot ikdienas darbus, vai arī sievietes, kuras īsā laikā vēlas iegūt garākus un skaistākus nagus, bieži liek mākslīgos nagus. Tie ne tikai nodrošina iespēju īsā laikā gūt perfektus nagus, bet ļauj netraucēti augt dabīgajiem nagiem, kurus vēlāk var nogriezt vēlamajā garumā.
Mēs piedāvājam dažādus produktus, kas pārvērš nagu veidošanas dizainu par īstu piedzīvojumu un mūsu produkti atbilst visaugstākajām prasībām. Pie mums nepieciešamos produktus atradīs gan profesionālu nagu dizaina studiju speciālisti, gan privātās lietotājas, kas vēlās veidot mākslīgo nagu dizainu mājās. Nākošajās lapās Jūs atradīsiet, piemēram, vienkāršu komplektu UV Gel Set vai komplektu profesionāļiem UV Gel Set Profi vai arī nagu modelēšanas instrukciju. Jūs variet iegādāties arī brīvdienu komplektu Gel Set Holiday. Kopā ar iepriekš minētajiem produktiem Jūs mūsu lapās atradīsiet arī vēl daudzus citus, Jūsu meklējumiem noteikti būs panākumi! Kad Jūs atradīsiet meklēto izstrādājumu, tad ielieciet to pirkumu grozā un izpildiet tālākās pasūtīšanas norādes. Jūs būsiet pārsteigtas, cik vienkārši un ātri Jūs saņemsiet pasūtītos produktus un to lietošana Jums sagādās daudz jauku brīžu.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€