Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Augstākās cenas priekšrocības
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Free Pants etiķete
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Nail Art / Konad

Konad

Konad ir viens no vadošajiem ražotājiem mākslīgo nagu dizaina jomā. Šajā kategorijā Jūs variet iegādāties daudzus pazīstamu ražotāju produktus un, tos izmantojot, piešķirt saviem nagiem īpašu šarmu. Jūsu nagi ar skaistu dizainu piesaistīs daudzus skatienus. Starp citu, Konad produktus daudzi pie mums pērk ne tikai izmantošanai mājas apstākļos, bet arī profesionālās nagu dizaina studijās. Pie mums Jūs atradīsiet, piemēram, dažādus šablonus un motīvus, ko var uzlikt uz nagiem un ar to palīdzību pārvērst nagus par īstiem mākslas darbiem. Protams, mēs piedāvājam arī pazīstamos zīmodziņus, ar kuriem nagu izgreznošanu var veikt ļoti vienkārši. Ar Konad ražotajiem palīglīdzekļiem pat iesācēji šajā jomā spēj sasniegt augstvērtīgus rezultātus, kaut gan tiem varbūt vēl trūkst nepieciešamās prasmes.

Interesantas nagu izgreznošanas iespējas nodrošina dažādi sūkļi, kā arī komplekti Konad Nailart Sponge Sets. Sūklīšus pēc vajadzības, protams, iespējams arī iegādāties atsevišķi. Šajā lapā Jūs variet arī iegādāties informatīvu materiālu par nagu dizainu veidošanu Konad Nageldesign Info biļetens, ar kura palīdzību Jūs apgūsiet pirmās zināšanas, kā arī dažus paraugus un "viltībiņas", kā perfektu rezultātu sasniegšanai Konad produkti izmantojami vislabāk.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€